KONST / Litografier / Grafiskt blad 17454205

nr 1745 4205

Grafiskt blad

efter Joan Miró, ej signerad, bladets mått: 38x28 cm, yttermått inklusive ram: 54x43

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 1 december 2025
kl 19:57:26

1/12 19:52:26 1      Vinnande bud